Vánoční koule na přání


Tradiční česká skleněná baňka s výběrem vlastního jména. Ruční výroba.

Kolekce Domeček.


Speciální kolekce ručně vyráběných svíček s vůni vanilky. Omezená kolekce.


JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat
 1. Zákazník podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s těmito Obchodními podmínkami, které platí pro internetový obchod www.vanocniskleneneozdoby.cz
 2. Každá registrovaná objednávka je považována za závaznou.
 3. Ochrana osobních dat:

Provozovatel internetového obchodu uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Vaše osobní údaje jsou naprosto důvěrné a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím osobám. Osobní údaje budou použity jen výlučně pro nutné úkony spojené s vyřízením objednávky.

Objednání zboží:

1. prostřednictvím e-shopu:

 • Výběr požadovaného zboží se provádí kliknutím na tlačítko "koupit" na stránce objednávky, kde zákazník zvolí druh zboží a množství balení.
 • Celková cena objednávky zobrazena v řádku "Celková cena" pod tabulkou "Objednávkového formuláře".
 • Dále zákazník vyplní všechny povinné položky "Objednávkového formuláře". Pro úspěšné zadání musí zákazník souhlasit s obchodními podmínkami. Souhlas je vysloven zaškrtnutím políčka "souhlasím s obchodními podmínkami".
 • K ceně objednaného zboží bude připočítána odpovídající částka za poštovného.
 • Kliknutím na tlačítko "závazně odeslat objednávku" bude objednávka považována za závaznou.
 • Každá registrovaná objednávka bude potvrzena formou e-mailové zprávy zaslané na uvedenou adresu.

2. e-mailem na adrese:

eshop@vanocniskleneneozdoby.cz

 • Objednávka musí obsahovat přesný název zboží, množství, dodací adresu a fakturační adresu (pokud  liší od adresy dodání), telefonický nebo e-mailový kontakt. Přijetí objednávky bude potvrzeno.

Odeslání zboží:

Objednané zboží bude odesláno nejpozději do 14 pracovních dnů od přijetí objednávky. V případě, kdy  z nějakých příčin nebude možné tento termín dodržet, informace bude odeslána elektronickou poštou.

Platba za zboží:

Na dobírku - přepravní společni Česká pošta s.p - při doručení zboží. Ke zboží je účtováno poštovné ve výši 150.00 Kč. Součástí zásilky je faktura.

Zrušení objednávky:

 1. Zrušení objednávky provozovatelem je možné pouze v případě, že zboží není skladem. V tomto případě bude zákazník informován e-mailem nebo telefonicky a bude domluven další postup řešení vzniklé situace.
 2. Zrušení objednávky zákazníkem je možné nejpozději do té doby, pokud neproběhla expedice zboží, a to na e-mailové adrese:eshop@vanocniskleneozdoby.cz nebo telefonicky na čísle 777182611.

Reklamace:

Reklamace z důvodu chybně dodané objednávky, poškozeného nebo rozbitého zboží lze uplatnit na e-mailové  adrese: eshop@vanocniskleneneozdoby.cz