Vánoční koule na přání


Tradiční česká skleněná baňka s výběrem vlastního jména. Ruční výroba.

Kolekce Domeček.


Speciální kolekce ručně vyráběných svíček s vůni vanilky. Omezená kolekce.


O NÁS

Jistě si vzpomínáte, jaké kouzlo pro Vás měly Vánoce, když jste byli ještě děti. Nemalý podíl na tom měl i stromeček, který se třpytil tradičními skleněnými baňkamiSkleněné vánoční ozdoby se nedají vůbec srovnat s ozdobami plastovými. V poslední době se stále více lidí navrací ke krásné tradici skleněných ozdob a tak je skleněná vánoční dekorace stále více oblíbenou záležitostí.

Společnost Trakvalux s.r.o. se zabývá výrobou, distribucí a prodejem ručně výráběných produktů. Hlavní důraz klade na skleněné ručně foukané a ručně dekorované vánoční ozdoby, které nám všem dotvářejí příjemnou atmosféru Vánoc. Další oblastí jsou ručně vyráběné vonné a ozdobné svíčky. Společnost se velmi dynamicky rozvíjí a připravuje nové výrobky z tradičních oblastí ruční výroby.

Tradiční skleněné vánoční baňky na stromeček, ručně výráběné svíčky – to vše najdete na našem e-shopu vanocniskleneneozdoby.cz. Rozhodli jste se nazdobit si stromeček v tradičním klasickém stylu? Pak si vyberte tradiční vánoční skleněné ozdobySkleněné vánoční ozdoby a ručně výráběné svíčky mohou být pěkným dárkem pro Vaše blízké, nebo suvenýrem.